Nový nádych . žiadna cesta ,iba kruh nekonečných bodiek

Autor: Andrea Šlosárová | 15.4.2014 o 23:01 | (upravené 16.4.2014 o 18:34) Karma článku: 6,48 | Prečítané:  550x

Prešla krátka ale zato veľmi zlatorodá  cesta ,kľukatá a dosť divoká  .) Všetko išlo ako na horskej dráhe .Pojmy, nove vnemy ,pocity, zážitky a vedomie sa menilo...rozširovalo. Veľa názorov a dohôd padlo  ,vzniklo a rozvíja sa  ďalej . Rozmanitosť poznatkov ktorými som sa plnila a stále plním ma obohatili šťastím a krásnou bezpodmienečnou láskou k životu .Vnútorná sloboda ,ktorá vo mne zo dna na deň kvitne mi dáva silu si  skutočne plniť svoje ,,sny,, .Pre mňa ešte pár rokov dozadu  nesplniteľné túžby ,kroky v živote ktorých som sa bála. Často strach ,neistota stáli v ceste povedať áno .

prvá miska z čajovne ,kde sa to všetko začaloprvá miska z čajovne ,kde sa to všetko začaloAndrea Šlosárová

Okolie ktorým som sa obklopila ma opúšťalo ,cítila som sa sama a bezradná. Ako naložiť s novými skúsenosťami? Pýtala som sa samej seba. Som tam kde mam byt? Je určite toto ,čo v živote chcem robiť?..Myslela som si že môj údel je trpieť a šťastie mi už nikdy nevkročí do života. Po zidealizovaných predstavách štúdia na vysokej škole, som ukončila dočasne štúdium a nastúpila do vysoko špecializovanej čajovne , v Bratislave.

Nikdy by ste si nevedeli predstaviť ako ústne podanie a priamy kontakt s ľuďmi vám pomôžu .Pre mňa jedno z najmagickejších miest ..

Silný intelektuál ,ateista začal cítiť srdiečko ,vietor vo vlasoch, počúvať  intuíciu . A zmysel   môjho života začal. Nový začiatok. : )

Osho hovoril ,učíme sa to nepravé aby sme po prebudení vedeli spoznať to pravé..neexistuje dobro ani zlo, iba dohody a uhol pohľadu nimi zviazaný .Čím viac dohôd tým väčšie vezenie .)Verím vo vesmír ,našu matku zem a vnútornú energiu  ktorú  keď vieme správne nasmerovať sa nám splní  všetko čo má. Verím že každí tu má svoju cestu a niečo čo sa na nej má naučiť.

Čím viac sa od nej budeme odďaľovať  ,tým viac budeme trpieť .Či si zvolíme cestu utrpenia alebo lásky a poznania  je už len a len na nás : ) ,  vždy je voľba .

Prajem všetkým lásku a vnútorný  pokoj.

Kiež svojou vôňou napĺňate všetkých ktorí si vážia jej liečivú silu.

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Najnebezpečnejší text na facebooku napísal jeho zakladateľ

Mark Zuckerberg chce použiť silu firmy na to, aby zmenil podobu našej spoločnosti. Bol by veľmi nebezpečným spasiteľom.

BLOG TRANSPARENCY

Ombudsmanka: Lajčák opakovane porušoval ústavu

V zdôvodnení vysvetľuje, čo ministerstvo nespravilo.

EKONOMIKA

Dodávateľ nemocníc dostal pokutu za biele kone z Cypru

Prvý postih za neprehľadnú vlastnícku štruktúru je právoplatný.


Už ste čítali?