Nový nádych . žiadna cesta ,iba kruh nekonečných bodiek

Autor: Andrea Šlosárová | 15.4.2014 o 23:01 | (upravené 16.4.2014 o 18:34) Karma článku: 6,48 | Prečítané:  548x

Prešla krátka ale zato veľmi zlatorodá  cesta ,kľukatá a dosť divoká  .) Všetko išlo ako na horskej dráhe .Pojmy, nove vnemy ,pocity, zážitky a vedomie sa menilo...rozširovalo. Veľa názorov a dohôd padlo  ,vzniklo a rozvíja sa  ďalej . Rozmanitosť poznatkov ktorými som sa plnila a stále plním ma obohatili šťastím a krásnou bezpodmienečnou láskou k životu .Vnútorná sloboda ,ktorá vo mne zo dna na deň kvitne mi dáva silu si  skutočne plniť svoje ,,sny,, .Pre mňa ešte pár rokov dozadu  nesplniteľné túžby ,kroky v živote ktorých som sa bála. Často strach ,neistota stáli v ceste povedať áno .

prvá miska z čajovne ,kde sa to všetko začaloprvá miska z čajovne ,kde sa to všetko začaloAndrea Šlosárová

Okolie ktorým som sa obklopila ma opúšťalo ,cítila som sa sama a bezradná. Ako naložiť s novými skúsenosťami? Pýtala som sa samej seba. Som tam kde mam byt? Je určite toto ,čo v živote chcem robiť?..Myslela som si že môj údel je trpieť a šťastie mi už nikdy nevkročí do života. Po zidealizovaných predstavách štúdia na vysokej škole, som ukončila dočasne štúdium a nastúpila do vysoko špecializovanej čajovne , v Bratislave.

Nikdy by ste si nevedeli predstaviť ako ústne podanie a priamy kontakt s ľuďmi vám pomôžu .Pre mňa jedno z najmagickejších miest ..

Silný intelektuál ,ateista začal cítiť srdiečko ,vietor vo vlasoch, počúvať  intuíciu . A zmysel   môjho života začal. Nový začiatok. : )

Osho hovoril ,učíme sa to nepravé aby sme po prebudení vedeli spoznať to pravé..neexistuje dobro ani zlo, iba dohody a uhol pohľadu nimi zviazaný .Čím viac dohôd tým väčšie vezenie .)Verím vo vesmír ,našu matku zem a vnútornú energiu  ktorú  keď vieme správne nasmerovať sa nám splní  všetko čo má. Verím že každí tu má svoju cestu a niečo čo sa na nej má naučiť.

Čím viac sa od nej budeme odďaľovať  ,tým viac budeme trpieť .Či si zvolíme cestu utrpenia alebo lásky a poznania  je už len a len na nás : ) ,  vždy je voľba .

Prajem všetkým lásku a vnútorný  pokoj.

Kiež svojou vôňou napĺňate všetkých ktorí si vážia jej liečivú silu.

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Prišli sme o tretinu sestier a nové neprichádzajú

Aby sme mali viac sestier, treba im zvýšiť platy, rozšíriť kompetencie a umožniť im pracovať aj na skrátený úväzok, tvrdia experti.

KOMENTÁRE

Táto krajina nie je pre chorých

Hádzať vinu na personál je často hľadaním nesprávneho vinníka.

TECH

Archeológ: Je to prvýkrát, čo Slováci skúmajú čosi také významné

Vedci očakávajú zásadné objavy, tvrdí Drahoslav Hulínek.


Už ste čítali?